Stiebel Eltron в Україні. Альтернетика - імпортер
  • Heat pump

    Створений для комфорту

  • LWZ8

    Комфорт та ефективність

  • SHZ 150

    Економне споживання

Статті

Stiebel Eltron world

Компанія представлена на багатьох ключових ринках у всьому світі своїми продуктами та рішеннями. Сюди входять два національні та чотири міжнародні виробничі потужності, 26 дочірніх компаній та агентств у понад 120 країнах.

LWZ CS Premium

Серія інтегрованих систем LWZ Premium від STIEBEL ELTRON пропонує рішення «4 в 1» - опалення, центральна вентиляція, гаряче водопостачання та охолодження

Stiebel Eltron since 1924

Чудова історія успіху компанії починається з винайдення та виробництва першого в світі електрокип’ятильника в майстерні заднього двору будинку в Берліні в 1924 році.

Stiebel Eltron UNO

Хольцмінден, 12.05.2020 - Організація Об'єднаних Націй подякувала компанії за його прихильність справі захисту клімату.

Енергонезалежність від Stiebel Eltron

Скористайтеся найприроднішими джерелами енергії, які може запропонувати світ, з ідеально підібраними високоефективними системами від STIEBEL ELTRON на основі відновлюваних джерел енергії.

LWZ 180 280

Вичистіть віруси, введіть свіже повітря. Свіже повітря в будь-який час без відкривання вікна - не пускаючи вуличний шум, пил і запахи: домашня вентиляція дає безліч переваг.

Теплові насоси Stiebel Eltron

Теплові насоси (надалі ТН) перетворюють енергію, що зберігається у повітрі, воді або під землею, в теплову енергію, використовуючи для роботи електроенергію.

Водонагрівачі Stiebel Eltron

Інноваційні та ефективні продукти для гарячого водопостачання завжди були наріжним каменем компанії протягом більш ніж 90-річної історії.

HPA-O 8 CS Plus

Моноблочний повітряний тепловий насос HPA-O 8 CS Plus встановлює нові стандарти опалення завдяки своїм унікальним властивостям