Водонагрівачі Stiebel Eltron - ефективно і комфортно
Водонагрівачі Stiebel Eltron

Інноваційні та ефективні продукти для гарячого водопостачання завжди були наріжним каменем компанії протягом більш ніж 90-річної історії.

Від простого погружного кільцевого водонагрівача доктора Теодора Штібель, з якого все почалося в 1924 році, до сучасних цифрових безбрезервуарних водонагрівачів та водонагрівачів з тепловим насосом, до інженерної і виробничої досконалості і технологічним інноваціям спонукає компанію виробляти кращі доступні продукти. Stiebel Eltron пропонує безліч рішень для нагріву води, водонагрівачі які допоможуть вам комфортно заощадити гроші і електроенергію!

Електричні проточні водонагрівачі

Інноваційні продукти для нагріву води завжди були в центрі уваги Stiebel Eltron. Stiebel Eltron вперше застосував базову безрезервуарну технологію майже 90 років тому і з тих пір вдосконалює її. Сьогодні компанія є провідним світовим виробником проточних водонагрівачів, по всьому світу продано більше 20 мільйонів проточніков.

Водонагрівачі STIEBEL ELTRON

Проточні водонагрівачі представляють собою закриті пристрої зі стійким до тиску внутрішнім резервуаром для централізованого або децентралізованого постачання. Можна підключити будь-яку кількість точок відведення. Незважаючи на високу теплову потужність, проточні водонагрівачі надзвичайно компактні і тому підходять для компактної установки у ванних кімнатах, душових, туалетах або кухнях. Проточні водонагрівачі за своїм принципом дії працюють практично без втрат. Питна вода нагрівається до заданої цільової температури тільки за запитом, т. Е. Поки відкрите кран. Це економить енергію і питну воду. На кількість доступної гарячої води впливають такі чинники:

Витрата [л / хв]
Температура холодної води на вході [° C]
Потужність нагріву пристрою [кВт]
Бажана температура гарячої води [° C]

Проточні водонагрівачі - функціональна схема

Проточний водонагрівач Stiebel Eltron

Загальний принцип роботи однаковий для всіх пристроїв і показаний на малюнку. Проте, пристрої мають різний рівень оснащення в залежності від типу. Важливо, в якому ступені пристрої реагують на різноманітні впливи, наприклад коливання температури холодної води на вході, тиску дл або напруги, і з яким комфортом можлива робота.

 1. Моторний клапан
 2. датчика потоку
 3. Керуюча електроніка
 4. Датчик температури на вході
 5. Блок управління
 6. Подача холодної води
 7. Вихід гарячої води
 8. Датчик температури на виході
 9. Нагрівальний блок
Проточний водонагрівач Stiebel Eltron

Електронне управління за технологією 4i

У приладах з електронним регулюванням по технології 4i три датчика (температури на вході і виході, і витрати) поєднуються з моторизованим клапаном. Завдяки цьому проточний водонагрівач може активно регулювати витрату. При досягненні межі потужності прилад підтримує точно завдань значення на виході, наприклад, шляхом зміни об'ємно витрати. Це дозволяє повністю компенсувати коливання тиску, зміни температури і скачки напруги.

4i

X - витрата на виході (л/хв)
Y - температура на виході (° C)

Проточний водонагрівач Stiebel Eltron 

Електронне управління за технологією 3i

Прилади з електронним управлінням за технологією 3i використовують три датчики - температури на вході, температури на виході і витрати. Останній є також частиною електронної системи виявлення повітря і забезпечення безпеки.
Електроніка реагує на ряд входять факторів і коригує потужність. Фактична температура води безпосередньо порівнюється із заданою. Це дозволяє компенсувати коливання тиску, зміни температури води і скачки напруги. Температура на виході залишається незмінною, поки не буде досягнута гранична потужність приладу.

3i

X - витрата на виході (л/хв)
Y - температура на виході (° C)

 
Проточний водонагрівач Stiebel Eltron 

Електронне управління за технологією 2i

Проточні водонагрівачі з електронним керуванням по технології 2i використовують датчик температури на вході і датчик витрати. Нагрівальна потужність розраховується в залежності від обраної температури. Проте прямого зіставлення фактичної температури гарячої води із заданою немає. Електронне урядування змінює нагрівальну потужність на основі температури холодної води і фактичних витрат. Це дозволяє досить ефективно компенсувати коливання тиску та зміни температури води в межах обмежень, заданих потужністю приладу.

2i

X - витрата на виході (л/хв)
Y - температура на виході (° C)

 
Технологія 2i 3i 4i
Компенсація коливань тиску  + + +
Реакція на зміну температуры воды на входе + + +
Компенсация колебаний напряжения + +
Регулирование обьемного расхода воды - - +
Бесступенчатая коррекция мощности + + +
Комфорт пользования водой 2i technology 3i technology 4i technology
- Невозможно
  Возможно с ограничением
+ Возможно

Настінні накопичувальні водонагрівачі

бойлер STIEBEL ELTRONУ таких водонагрівачах гаряча вода постійно знаходиться всередині і нагрівається в міру споживання. Якісна теплоізоляція дозволяє підтримувати температуру води як в термосі. Накопичувальний водонагрівач може забезпечити гаряче водопостачання в кілька точок водозабору. Маючи об'єм від 30 до 150 літрів, високоефективну теплоізоляцію і надійну технологію, цей водонагрівач забезпечують надійне гаряче водопостачання необхідного обсягу в ванну кімнату, як для невеликих, так і для дуже великих обсягів.

Переваги та недоліки накопичувальних водонагрівачів

Переваги:

 • різноманітність доступних розмірів: від 30 до 200 літрів
 • дешеве встановлення
 • невелика електрична потужність: від 1 до 6 кВт

Недоліки:

 • займають більше місця в залежності від об'єму
 • при тривалому використанні обмежені загальним об'ємом
 • можуть витрачати до 15% енергії шляхом випромінювання тепла

psh universalГерметичний невентильований (напорпний, закритого типу) водонагрівач

Герметичний невентильований водонагрівач (випробувані під тиском) не відчиняються в атмосферу. З міркувань безпеки під час нагрівання вода буде капати з запобіжного клапана.

Накопичувальний водонагрівач з внутрішнім нагрівачем, які пройшли випробування під тиском, може забезпечувати кілька точок водозабору. Ці прилади доступні об'ємом від 5 до 150 літрів. Вони постійно підтримують від 35 ° C до 85 ° C. Теплоізоляція між внутрішнім баком і зовнішнім корпусом відповідає вимогам енергоефективної роботи. Як правило, такі прилади слід встановлювати на стіні поруч з найбільш часто використовуваними точками водозабору, щоб запобігти непотрібні втрати. Оскільки повторне нагрівання значної кількості вимагає часу, підберіть розмір приладу відповідно до максимальної споживаної потужністю. Залежно від типу пристрою внутрішні резервуари виготовляються зі сталі з емалевим покриттям зсередини і оснащені антикорозійним стрижнем або анодом з наведеним струмом або з міді.