Інтегровані системи LWZ Premium - все що потребує Ваш дім
LWZ_8_CS1 Інтегровані системи LWZ Premium - все що потребує Ваш дім

Серія інтегрованих систем LWZ Premium від STIEBEL ELTRON пропонує рішення «4 в 1» - опалення, центральна вентиляція, гаряче водопостачання та охолодження

Оптимальна ефективність використання кожної частинки енергії 

Ефективні системи управління житловими сервісами для максимальної зручності та в найменших приміщеннях. Серія LWZ Premium пропонує чотири житлові сервіси в одному приладі - унікальний рівень інтеграції. Інтегровані системи LWZ Premium, займаючи мінімальний простір, забезпечують комфорт першого класу та першокласну ефективність.

 • Автоматична вентиляція - до 90% відновлення тепла
 • Опалення - вбудований високоефективний повітряний тепловий насос
 • Гаряче водопостачання - вбудований бойлер гарячої води об'ємом 235 літрів
 • Охолодження - з високим показником енергоефективності


4in1Вентиляція
Вдосконалена вентиляційна система STIEBEL ELTRON зберігає тепло всередині Вашого будинку. Вона відновлює до 90% тепла, яке могло бути втрачене при віконному провітрюванні.

 

heatingicon
Опалення
Інтегрований повітряний тепловий насос відбирає тепло для опалення із зовнішнього повітря, просто та ефективно, досягаючи високих рівнів потужності та ефективності навіть при низьких зовнішніх температурах.

 

DHWicon
Гаряче водопостачання
Частина тепла, що відбирається із зовнішнього повітря також використовується для підігріву гарячої води. Великий бойлер гарячої води з відмінною ізоляцією забезпечує низькі втрати тепла та високий рівень зручності.

 

coolingicon
Охолодження
Працюючи в зворотньому напрямку, LWZ Premium також здійснює активне охолодження, забезпечуючи свіжу атмосферу влітку.

 

 

Першокласна атмосфера з видатною контрольованою вентиляцією

Все більше і більше забудовників роблять великий акцент на теплоізоляції, адже утеплення будівель є ключовим для задоволення сучасних вимог. Всіх приваблюють переваги низьких витрат на опалення та високий рівень комфорту в будинку. При дуже щільній ізоляції обшивки будівлі теплові втрати - і, отже, теплове навантаження - зводяться до мінімуму. Чим більш утеплена і герметична будівля, тим складніше досягти природного обміну повітрям, необхідного для запобігання накопиченню вологи та цвілі, якіє небезпечними як для  будинку так і для здоров'я. Якщо обмін повітря невеликий також підвищується рівень CO2. 
Відмінне управління вентиляцією в новобудові, яке відповідає сучасним вимогам EnEV, відіграє ключову роль у забезпеченні здорового середовища в приміщенні. Інтегральні системи LWZ Premium від STIEBEL ELTRON були спеціально розроблені для задоволення цих вимог.

 • Хороша якість повітря в приміщенні
 • Скорочення шкідливих викидів
 • Покращений комфорт
 • Зберігається тепло, яке втрачається при провітрюванні через відкриті вікна
 • Енергоефективна вентиляція завдяки високому рівні рекуперації тепла
 • Захист будівлі та профілактика від грибкової цвілі
 • Сприятливі умови для алергетиків

Врегульоване виробництво тепла

Invtechnology
У той час як звичайні теплові насоси знають лише два режими роботи - ввімкнений або відключений, інтегральні системи LWZ Premium, з вбудованим інверторним повітряним тепловим насосом, точно підбирають свою потужність для забезпечення поточних потреб тепла для Вашого будинку . Якщо порівняти це з автомобілем, це можливість регулювати швидкість, а не просто їхати на повній швидкості або гальмувати. Як і в прикладі автомобіля, коли тепловий насос, керований інвертором, регулює своє енергоспоживання, він не тільки працює більш тихо, але й працює більш плавно та ефективно.

 

 

 

 

 

Вражаюче тихо

LWZdb
Завдяки чудовій звукоізоляції та інверторній технології, LWZ Premium входить в число найтихіших приладів на ринку. 

 

 

 

LWZnoiseНаскільки гучна система вентиляції LWZ? Вентиляція працює безшумно - лише якщо приставити руку близько до клапана подачі повітря ви можете відчути легкий вітер, схожий на видих повітря. На малюнку зображене порівняння гучності системи вентиляції LWZ та гучність роботи пилососа, чайника, пральної машини чи холодильника.

 

 

 

 

 Технологія, яка випереджає час

PVLWZ Premium може поєднуватися з сонячними колекторами та фотоелектричними системами. Це забезпечує більш ефективну роботу і, крім того, забезпечує майже повну незалежність від зростання цін на енергоносії завдяки потужності, виробленій за допомогою фотоелектричної системи.