Теплові насоси (надалі ТН) перетворюють енергію, що зберігається у повітрі, воді або під землею, в теплову енергію, використовуючи для роботи електроенергію

І не тільки це! У поєднанні з бойлером гарячої води, вони також забезпечують гаряче водопостачання. Три згадані вище природні стихії містять безмежні запаси енергії. STIEBEL ELTRON пропонує високоефективні ТН для опалення, гарячого водопостачання та систем охолодження. Розроблено в Німеччині.

Як працює тепловий насос

ТН - це термодинамічні системи опалення. Вони використовуються для перетворення енергії навколишнього середовища в тепло для Вашого будинку. Теплова енергія, присутня у воді, землі, зовнішньому повітрі або витяжному повітрі, передається холодоагенту через теплообмінник (випарник). За допомогою компресора енергія холодоагента підвищується до більш високого рівня температури, що робить його придатним для іншого теплообмінника (конденсатора) для системи опалення або підігріву гарячої води.

В залежності від джерела енергії ТН, використовуючи для роботи електроенергію, може отримувати з навколишнього середовища аж до 5 раз більше теплової енергії. Енергія навколишнього середовища у вигляді температури від -20 °C до +35 °C (повітря) повинна бути доведена до рівня температури, придатного для опалення та гарячого водопостачання.

Відновлювані джерела енергії все більше витісняють викопне паливо. При правильному енергетичному менеджменті, Ви зможете ефективно генерувати та зберігати енергію для Вашого будинку. І завдяки нашому повному пакету послуг, ми можемо допомогти Вам отримати максимальну користь від Вашого ТН. А також ми надаємо 3-річну гарантію на системи повністю комплектовані STIEBEL ELTRON.

Режими роботи теплового насоса

Моновалентний

В цьому режимі тепловий насос - єдиний генератор тепла в будівлі. Цей режим роботи підходить для всіх низькотемпературних систем опалення з температурою теплоносія до 55 ° C.

Моноенергетичний

У цьому режимі робота ТН підтримується електронагрівачем. Це потрібно, в основному для теплових насосів повітря - вода, щоб забезпечити достатню тепловіддачу при нижчих зовнішніх температурах. Більшість терміну експлуатації в інтервалі температур вище -7 ° C, тепловий насос функціонує як єдиний генератор тепла. З точки зору інвестицій та ефективності, може мати сенс використовувати підсилювальний електронагрівач як резервний протягом кількох годин, коли температура опускається нижче цієї величини.

Бівалентний альтернативний

До певної встановленої зовнішньої температури (наприклад, 0 °C) ТН повністю сам генерує необхідну теплову енергію. Коли зовнішня темп-ра опуститься нижче встановленої величини, тепловий насос відключається, а другий генератор тепла бере на себе опалення будинку.

Бівалентний паралельний

До певної встановленої зовнішньої темп-ри тепловий насос повністю сам генерує необхідну теплову енергію. Другий генератор тепла запускається при нижчих температурах. Коли зовнішня температура опускається нижче другої граничної позначки, тепловий насос вимикається, а другий генератор тепла бере на себе весь процес опалення будівлі. На відміну від бівалентного альтернативного режиму, тепловий насос забезпечує набагато більшу частку від загальної річної продукції тепла.

Теплові насоси Stiebel Eltron

HPA-O 7 CS Premium

Розміщений і встановлений зовні, тепловий насос повітря - вода HPA-O 7 CS Premium може використовуватися для опалення взимку та охолодження влітку. HPA-O 7 CS Premium - це правильний вибір навіть у дуже щільно забудованих територіях, оскільки його низький робочий шум не заважатиме сусідам. HPA-O 7 CS Premium призначений для зовнішнього використання. Пристрій має клас енергоефективності A++ і пропонує затишне тепло з повітря. 

Ви можете використовувати тепловий насос повітря - вода навіть при температурі значно нижчій 0 ° C - і він завжди показує першокласну ефективність. Завдяки високій темп-рі теплоносія та роботі при низькій зовнішній, ці ТН також можуть бути використані для старих будівель.

hpa-o 7

HPA-O 7 CS Premium - опалює взимку, охолоджує влітку

WPC 04/05/07/10/13

Компактний тепловий насос розсіл - вода WPC для внутрішньої установки з вбудованим бойлером гарячої води може використовуватися в монорежимі для забезпечення опалення та гарячого водопостачання. Ці ТН ідеально підходять для новобудов та проектів модернізації. Блок теплового насоса оснащений спіральним компресором з пристроєм плавного пуску та оптимізованими теплообмінниками для підвищення ефективності. Крім того, ТН WPC забезпечують легку та компактну установку завдяки високому рівню вбудованих компонентів, а також надзвичайно тихій роботі завдяки численним антивібраційним муфтам.

WPC1

Вентиляційний ТН LWZ 8 CS Premium

Інтегровані системи LWZ 8 CS Premium - все що потребує Ваш будинок. Опалення за допомогою вбудованого ТН, гаряче водопостачання завдяки вбудованому 235 літровому бойлеру, автоматична приточно-витяжна вентиляція з відновленням тепла аж до 90 % та високоефективне охолодження - все це в одному пристрої - LWZ 8 CS Premium. Приміщення, що використовуються для розміщення житлових сервісів відтепер виглядають по-новому. Як чудово, коли один акуратний прилад може забезпечити все, що можна уявити з точки зору домашнього затишку.
Серія інтегрованих систем LWZ від STIEBEL ELTRON пропонує рішення «4 в 1», яке є привабливим і компактним.

LWZ 8

Звідки тепловий насос бере тепло? Відновлювані джерела

Джерело тепла - повітря

HPAW

 

Повітря, зігріте сонцем є всюди. Коли опалення потрібне найбільше  - наприклад, взимку - повітря є найхолоднішим. Однак, ТН повітря - вода все ще можуть генерувати достатню кількість тепла для роботи опалення навіть при температурі зовнішнього повітря -20 ° C. Особливою перевагою є проста установка теплового насоса повітря - вода, оскільки непотрібні роботи з грунтом чи свердління свердловин, як у випадку з тепловими насосами розсіл - вода.

Теплові насоси повітря - вода

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело тепла - грунт

HPGГрунт на глибині приблизно від 1,20 м до 1,50 м залишається досить теплим у холодні зимові дні, щоб забезпечити роботу теплових насосів. Тож теплові насоси розсіл - вода (грунтові) не піддаються коливанням продуктивності навіть при температурі нижче рівня замерзання. Вони поглинають тепло грунту (геотермальну енергію) через підземні трубопроводи, в яких тече екологічно чиста розсольна суміш, яка не замерзає і передає поглинене тепло в випарник теплового насоса. Теплові насоси розсіл - вода відрізняються типом установки: необхідну систему трубопроводів можна встановити за допомогою глибокого буріння або вбудовувати горизонтально. Вертикальні зонди, опущені в землю, мають перевагу, в тому що їм не потрібно багато місця. Однак горизонтально встановлені грунтові колектори потребують приблизно в два - три рази більше площі землі, ніж житлова площа, яка опалюється. Однак якщо у Вас достатньо землі - у вас невичерпний запас енергії та ідеальні умови для теплового насосу розсіл - вода. Крім того, вони майже не потребують обслуговування.

Грунтові теплові насоси