Stiebel Eltron розмовляє однією мовою по всьому світу: Німецька інженерія
2_1 Stiebel Eltron розмовляє однією мовою по всьому світу: Німецька інженерія

Компанія представлена на багатьох ключових ринках у всьому світі своїми продуктами та рішеннями. Сюди входять два національні та чотири міжнародні виробничі потужності, 26 дочірніх компаній та агентств у понад 120 країнах.

STIEBEL ELTRON розробляє та виробляє продукцію на найвищому технологічному рівні з 1924 року. На сьогодні компанія є одним з провідних виробників побутової техніки та технологій відновлюваних джерел енергії.

Компанія повна енергії

STIEBEL ELTRON міжнародна група компаній, яка входить до числа світових лідерів ринку технологій у галузі будівельних послуг та відновлюваних джерел енергії. Понад 90 років технічні характеристики, якість, інновації, надійність та орієнтований на клієнтів сервіс є визначальними факторами нашого успіху. Дві національних та чотири міжнародні виробничі потужності, 26 торгових організацій по всьому світу, а також партнери та агентства у 120 країнах підтверджують справді глобальну присутність STIEBEL ELTRON. Оборот компанії складає понад 500 млн. Євро, приблизно 50 відсотків припадає на експорт. У 1924 р. У Берліні засновник компанії доктор Теодор Штібель почав реалізовувати своє бачення розробки та виготовлення продукції з низьким споживанням енергії, більшою безпекою та більшою комфортністю. Ця мета досі є основною для компанії. STIEBEL ELTRON є сімейною компанією, яка керується інноваціями та дотримується чіткої стратегії у виробництві та розвитку продукції - екологічно чистих, ефективних та зручних будівельних технологій. Компанія покладається на понад 3700 співробітників у всьому світі та їхній досвід на кожному етапі розвитку - від початкового проектування, аж до виготовлення кінцевого продукту. Результатом є ефективні та інноваційні рішення для гарячого водопостачання, опалення, вентиляції та охолодження. Завдяки своєму широкому асортименту продукції STIEBEL ELTRON завжди має правильне рішення для підготовки будинків до майбутніх потреб. Компанія належить Френку Штібелю та сімейному трасту Stiebel, створеному доктором Ульріхом Штібелем, кожен з яких володіє 50% капіталу.

Виробничі потужності STIEBEL ELTRON

Штаб-квартира групи STIEBEL ELTRON знаходиться в Хольцміндені, де також знаходиться найбільший виробничий завод. Тут розташована не тільки глобальна організація управління та продажу, але і виробництво електричних водонагрівачів, приладів прямого опалення, а також теплових насосів та систем для використання відновлюваної енергії. Також високотехнологічний завод в Ешвеге (виготовляє невеликі водонагрівачі, бойлери, сушки для рук та термопластичні компоненти для всіх приладів, що випускаються в групі), а також чотири міжнародні виробничі майданчики: Арвіка (Швеція), Попрад (Словаччина), Аюттхая ( Тайланд) та Тяньцзінь (Китай) входять до виробничих потужностей компанії. STIEBEL ELTRON почала розробляти системи використання відновлюваних джерел енергії 40 років тому. Маючи рішення від 5 кіловат до 1,4 мегават, компанія сьогодні є одним з провідних постачальників теплових насосів для опалення, охолодження та гарячоговодопостачання, вентиляційних приладів з рекуперацією тепла та теплових сонячних систем опалення. Фотогальваніка завершує асортимент продукції.

Активна підтримка - корпоративна філософія STIEBEL ELTRON

Компанія традиційно орієнтується на вимоги оптовиків та інженерів-монтажників, які й надалі залишаються в центрі філософії компанії. STIEBEL ELTRON надає великого значення активній підтримці своїх партнерів тренінгами, заходами зі стимулювання збуту та послугами. Роздрібні торговці, інженери та проектувальники можуть розраховувати на технічну підтримку, що надається фахівцями з навчальної академії в Хольцмінден. Крім того, у Німеччині є шість дистриб'юційних центрів, на яких постійно працюють виставки, що представляють весь асортимент продукції - більшість з яких демонструють працюючі системи. STIEBEL ELTRON добре забезпечений для майбутнього амбітною програмою досліджень, розробок та інвестицій.

Про STIEBEL ELTRON