ООН визнала прихильність Stiebel Eltron справі захисту клімату
Stiebel Eltron UNO

Хольцмінден, 12.05.2020 - Організація Об'єднаних Націй подякувала компанії за його прихильність справі захисту клімату.

Передісторія: Разом з 67 компаніями з усіх секторів економіки німецький виробник екологічно чистих житлових і системних технологій виступив з найбільшим на сьогоднішній день закликом до політики в області клімату для компаній Німеччини. Керуючий директор Stiebel, доктор Ніколас Матті, підписав звернення «За антикризове управління і стійкість: зробити нашу економіку більш стійкою до криз за допомогою програми економічного стимулювання зміни клімату».

У листі подяки від Організації Об'єднаних Націй Виконавчий секретар Секретаріату ООН з клімату (UNFCCC) Патрісія Еспіноса визнає цілеспрямоване і законне прохання до уряду систематично пов'язувати економічні заходи по вирішенню коронарного кризи з амбітними цілями захисту клімату.

Чому інвестиції в захист клімату такі важливі

«Ми раді, що звернення до спільної компанії, ініційоване «Stiftung 2 Grad», викликало великий відгук, і ми пишаємося тим, що робимо свій внесок», - говорить д-р Матті з Stiebel Eltron.

«Якщо ми зараз випустимо з уваги кліматичні цілі і заходи, необхідні для їх досягнення, ми скотимся до наступного глобальної кризи: глобального потепління. Ось чому ми не можемо дозволити собі робити погані інвестиції на цьому критичному етапі. Фінансові ресурси для нового старту повинні використовуватися одночасно для більшого захисту клімату в промисловості, на транспорті і в будівлях. Крім того, необхідно послідовно реалізовувати заходи з кліматичного пакету, які вже були прийняті, наприклад, перехід на екологічно чисту технологію опалення».