Вентиляція STIEBEL ELTRON

Вичистіть віруси, введіть свіже повітря. Свіже повітря в будь-який час без відкривання вікна - не пускаючи вуличний шум, пил і запахи: домашня вентиляція дає безліч переваг.

Ще одна вагома причина: чим вище швидкість повітрообміну, тим менше в повітрі аерозолів, а значить, і вірусів. «Провітрювати, провітрювати, провітрювати» - це звичайна справа при знаходженні в закритих приміщеннях. Якщо квартира вже обладнана відповідною технікою, як багато новобудов, Ви, звичайно, виграєте, тому що ви можете збільшити швидкість повітрообміну, просто регулюючи її.

VLR 70 detailsУнікальні алюмінієві теплообмінники VLR 70 мають гладку поверхню, тому ймовірність накопичення бруду мінімальна, і їх дуже легко чистити. Крім того, вони регенерують цінну теплову енергію і деяку вологість з відпрацьованого повітря.

Але є також розумні рішення для існуючих будівель, які легко встановлюються і надійно забезпечують постійну швидкість повітрообміну. Наприклад, VLR 70 просто встановлюється в зовнішній стіні, ніяких додаткових повітропроводів не потрібно. Агрегати використовуються парами і працюють по черзі, щоб в приміщенні не створювалося негативний або позитивний тиск. Вбудовані унікальні алюмінієві теплообмінники залишаються дуже чистими завдяки своїй гладкій поверхні. Вони рекуперують не тільки більшу частину цінної теплової енергії, що міститься у відпрацьованому повітрі, а й частину вологості. Це запобігає утворенню надмірно сухого повітря всередині. Їх можна встановлювати як в квадратні, так і в круглі отвори стін. Завдяки спеціальному корпусу телескопа вони забезпечують рішення для стін товщиною до 80 сантиметрів. За допомогою цих агрегатів необхідний мінімальний повітрообмін також може бути надійно забезпечений в комерційних приміщеннях, таких як ресторани або паби.

 

LWZ 180 280Вентиляційні установки, такі як LWZ 180/280, централізовано постачають свіжим повітрям просторі квартири, особняки або невеликі комерційні приміщення.
Системи вентиляції, що забезпечують вентиляцію всієї житлової одиниці, зазвичай використовуються для великих проектів реконструкції або в нових будівлях, наприклад, LWZ 180/280, яка була спеціально розроблена для використання в просторих квартирах, приватних будинках або невеликих комерційних об'єктах. Площі до 250 квадратних метрів легко забезпечуються свіжим повітрям через одну вентиляційну установку. Цей продукт преміум-класу оснащений високоефективними вентиляторами, які не тільки знижують рівень шуму, але і забезпечують рівномірний, збалансований об'ємний потік і, таким чином, створюють приємний мікроклімат. За допомогою цих систем до 93 відсотків теплової енергії можна рекуперувати з відпрацьованого повітря.

 

LWZ 8 CSBентиляційний тепловий насос LWZ 8 CS задовольняє всі вимоги до житлової техніки в одному будинку: опалення, підготовка гарячої води, вентиляція та охолодження.

LWZ 8 CS - правильний вибір для нових будинків на одну родину: він поєднує в собі всі функції обслуговування будівлі в одному пристрої. Він об'єднує тепловий насос повітря-вода для опалення та приготування гарячої води, а також систему вентиляції з рекуперацією тепла. Підключення сонячної теплової системи так само можливо, як і її використання в поєднанні з фотоелектричної системою. Крім того, пристрій також можна використовувати для охолодження будівлі.

Правильна вентиляція - регулярна і надійна - є важливим елементом добробуту і здоров'я людей, які проводять час в закритих приміщеннях. При наявності відповідної житлової техніки, яку також можна відносно легко модернізувати, гарантується, що якість повітря завжди буде на високому рівні, 24 години на добу, сім днів на тиждень. Так що, залишаючись вдома, ви відчуваєте себе як вдома.